Kontakt O nás

Cítíme svou auru, nahmatáme čakry

Většina lidí auru cítí ve svých rukách. Lze vyzkoušet jednoduchým cvičením. Spojte ruce před sebou, zavřete oči. Několikrát se pomalu z hluboka nadechněte.

 

Pomalu oddalte dlaně od sebe asi tak na 10 cm; pozvolna je přibližujte k sobě, dokud buď auru neucítíte v rukách nebo dokud se dlaně nedotknou. Pokud jste auru neucítili, opakujte několikrát. Většinou se to povede.

Citlivější lidé dokáží rukama nahmatat i své hlavní čakry - pokud dovedete cítit auru u dlaní, můžete zkusit ucítit i čakry. Těch máme na těle mnoho, hlavních je sedm, jsou umístěny na páteři. Tyto čakry svou energii vyzařují  pod tělo (tzv. spodní čakry), nad temeno hlavy (tzv. horní čakry) a ostatní dopředu před tělo.

Postupně projíždějte rukama od rozkroku před tělem, krkem, obličejem až po temeno hlavy. Pozorně vnímejte pocity v rukách. Postupně můžete objevit jakési energetické víry, jež se každý otáčejí jiným směrem. Pokud jste je našli, můžete si v chytrých knihách nebo na internetu ověřit, že jste je cítili na místech, kde by měly být. Doporučuji napřed si je zkusit najít sám na svém těle a až potom číst v knihách.

 

přidáno 3. září 2014 do kategorie Zdraví

ČTETE: Cítíme svou auru, nahmatáme čakry · 3. září 2014 · Zdraví
·
Další články