Kontakt O nás
Ivo Toman vyráží na největší motivační turné v Čechách a na Slovensku

Ivo Toman vyráží na největší motivační turné v Čechách a na Slovensku

Ivo Toman nedávno vydal novou knihu a teď se vydává na turné!

Ivo Toman nedávno vydal svojí 13. knihu  Strach, tréma, obavy a návody jak na ně. 

Turné s názvem Debordelizace tour pojmenoval podle své, zatím nejúspěšnější, knihy Debordelizace hlavy.

Zajímavé je, že tato kniha vznikla po napsání jiné knihy, v rámci úklidu a revize nepoužitých poznámek a materiálů. Ukázalo se, že jsou natolik nosné, že stojí za povšimnutí a vznikla tak dosud nejúspěšnější kniha Iva Tomana.

 

     V roce 2011, jako první domácí motivační spíkr, uspořádal největší seminář v bývalém Československu. Do bratislavské haly Na Pasienkoch přilákal přes 4 000 lidí, v roce 2014 vyprodal pražskou Lucernu. Teď vyráží na turné s přednáškou, která vloží řád do života všem, kteří se chtějí  posunout, těm, kdo si chce zjednodušit život a srovnat myšlenky, lépe se rozhodovat nebo být v životě i v práci úspěšnější a šťastnější.

 

     Ivo Toman o tom něco ví, teprve ve čtyřiceti letech se dozvěděl, že jeho neovladatelné tiky a podivné zvuky, jsou způsobené neuropsychiatrickým onemocněním,  s názvem Tourettův syndrom. Ivo tak byl dlouho považovaný za “divného”. V době jeho dětství se tato nemoc nediagnostikovala. O to více se musel snažit a dokazovat svému okolí, že jeho vada nemá vliv na jeho intelekt. Nakonec vystudoval vysokou školu a stal se inženýrem. Po neúspěchu v podnikání, mu zůstaly poměrně velké dluhy. Začal se věnovat přímému obchodu a po čase se stal úspěšným prodejcem. Firma, pro kterou pracoval ho donutila hovořit před publikem, aby se mohl podělit o svůj úspěch a  pracovní postupy. Tak se stal i úspěšným řečníkem a motivátorem. Postupně zaplatil své dluhy, napsal úspěšné knihy, vytvořil velmi úspěšnou multimediální platformu pro výuku cizích jazyků Revoluční angličtina a němčina.

     Paradoxně v době, kdy psal svoji knihu o štěstí si ujasnil, že neprožívá zrovna šťastné období a rozvedl se. Nejen o své životní cestě, ale především o tom, jak dělat věci jednoduše a funkčně bude hovořit na svém turné. 

 

Kde a kdy můžete Ivo Tomana vidět se dozvíte na webu www.debordelizacetour.cz.

přidáno 22. února 2017 do kategorie Vzdělávání

ČTETE: Ivo Toman vyráží na největší motivační turné v Čechách a na Slovensku · 22. února 2017 · Vzdělávání
·
Další články