Kontakt O nás
SKRYTÝ POTENCIÁL: Každý má v sobě silné stránky, jen je objevit

SKRYTÝ POTENCIÁL: Každý má v sobě silné stránky, jen je objevit

Vědecké průzkumy dokazují, že 80 % lidí nevyužívá svoje silné stránky, svět tedy „běží“ jen na 20 % svého potenciálu. Pořad Skrytý potenciál atraktivní formou ukáže, jak svoje silné stránky najít, jak se (nechat) motivovat, a to nejen prostřednictvím praktických návodů.

Talk show s příběhem moderuje špičkový manažer Jan Mühlfeit. S pomocí odborníků a známých a úspěšných osobností pomáhá najít skryté možnosti lidem, kteří se do pořadu přihlásili s přáním změnit zásadním způsobem svůj život a pracovat na osobním rozvoji.

Na základě televizní výzvy je pro každý díl pořadu vybrán člověk, který chce změnit svůj život. Náš hrdina dostane k dispozici psychologa a kouče, kteří s ním po dobu několika týdnů budou pracovat a pomohou mu nastartovat novou životní cestu. Moderátor v roli mentora najde pět jeho silných stránek a ukáže jeho skrytý potenciál.

Součástí Skrytého potenciálu je také rozhovor moderátora s úspěšnou osobností, která své silné stránky již našla, a popíše, jak se to podařilo. V první řadě pořadu tak vystoupí například Marek Eben, Michal Horáček, Iveta Toušlová, Karel Vágner, Radek Jaroš, Patrik Eliáš nebo Cyril Höschl.

Více na www.skrytypotencial.cz.

přidáno 10. ledna 2016 do kategorie Rozvoj

ČTETE: SKRYTÝ POTENCIÁL: Každý má v sobě silné stránky, jen je objevit · 10. ledna 2016 · Rozvoj
·
Další články