Zdroj: http://www.osobnirozvojonline.cz/rozvoj/skryty-potencial-kazdy-ma-v-sobe-silne-stranky-jen-je-objevit  •  Vydáno: 10.1.2016 16:33  •  Autor: Daniel Kužela

SKRYTÝ POTENCIÁL: Každý má v sobě silné stránky, jen je objevit

SKRYTÝ POTENCIÁL: Každý má v sobě silné stránky, jen je objevitVědecké průzkumy dokazují, že 80 % lidí nevyužívá svoje silné stránky, svět tedy „běží“ jen na 20 % svého potenciálu. Pořad Skrytý potenciál atraktivní formou ukáže, jak svoje silné stránky najít, jak se (nechat) motivovat, a to nejen prostřednictvím praktických návodů.

Talk show s příběhem moderuje špičkový manažer Jan Mühlfeit. S pomocí odborníků a známých a úspěšných osobností pomáhá najít skryté možnosti lidem, kteří se do pořadu přihlásili s přáním změnit zásadním způsobem svůj život a pracovat na osobním rozvoji.

Na základě televizní výzvy je pro každý díl pořadu vybrán člověk, který chce změnit svůj život. Náš hrdina dostane k dispozici psychologa a kouče, kteří s ním po dobu několika týdnů budou pracovat a pomohou mu nastartovat novou životní cestu. Moderátor v roli mentora najde pět jeho silných stránek a ukáže jeho skrytý potenciál.

Součástí Skrytého potenciálu je také rozhovor moderátora s úspěšnou osobností, která své silné stránky již našla, a popíše, jak se to podařilo. V první řadě pořadu tak vystoupí například Marek Eben, Michal Horáček, Iveta Toušlová, Karel Vágner, Radek Jaroš, Patrik Eliáš nebo Cyril Höschl.

Více na www.skrytypotencial.cz.