Zdroj: http://www.osobnirozvojonline.cz/rodina/ella-hruba-my-story  •  Vydáno: 30.7.2014 18:06  •  Autor: Archiv

Ella Hrubá: My story

Ella Hrubá: My story

Každý z nás má v sobě hluboko ukryté své sny, touhy, vize, poslání. Každý má svůj příběh. Tím příběhem je život. Ten nám dává lekce, které máme zvládnout a mnohdy nám připadají jako rány osudu. Ale jsou to skutečně jen lekce. A po jejich zvládnutí se posuneme dál, do vyššího levelu, blíž ke svému cíli. Nikdy není špatné cesty, špatného rozhodnutí, vždy je všechno přesně tak, jak má být. 

Co však dělat, když se nedaří? Když se lekce opakují, a my se stále točíme v kruhu? Sama jsem to zažila. Pocity zoufalství střídaly stavy euforie, že teď už bude líp. Jako na horské dráze. Jenže ta jízda jakoby ne a ne skončit, i když už jsem byla k smrti unavená. Bylo mi tehdy 33 let. A začala jsem se věnovat osobnímu rozvoji. Myslela jsem si, že někam půjdu, něco vyřeším a bude mi po celý zbytek života dobře. Jak bláhové. Je to celoživotní cesta a jdu po ní stále a stále mě něco překvapí, stále se učím.

Jsme ovlivněni zkušenostmi mnoha generací před námi, které se předávají jako rodinné stříbro. Jsou to pravdy, jimž věřily už prabáby našich prabáb. Říkáte si možná, že už je jiná doba a nepotřebujeme je. Ano, doba se posunula, jenomže my stále žijeme tyto pravdy. Naučili jsme se je a byly nám předány lidmi, kterým jsme bezmezně věřili a milujeme tak, jako oni milují nás – našimi rodiči. Ti se vše naučili od svých rodičů. Podle mého názoru není nutné znát příběhy našich předků, protože otisk si neseme sami v současném životě. A můžeme s tím pracovat. Pracovat sami na sobě, vzít zodpovědnost do vlastních rukou, přestat se vymlouvat na osud a začít.

 

Co mi dal osobní rozvoj?

 

Pochopila jsem, 

 

Mohla bych jmenovat mnoho dalších poznatků a být za tu, která se ráda poslouchá a fundovaně se vyjadřuje. Chci jen říct, že jsem zatraceně spokojená, šťastná a že si plním svůj sen – inspiruji ženy, aby sebraly odvahu otevřít jejich příběh a poznat jaké skutečně jsou.