Kontakt O nás

2000 znaků nejen pro osobní rozvoj

Mít dva tisícekapse je lákavá příležitost zasnít se, co hezkého si za ně mohu pořídit. Naleštěné boty? Osobitý parfém? Nové vzdělání? Dva tisíce příznivců na náměstí je pro politika v současných předvolebních bojích šance k pětiletému pravidelnému příjmu.

 

Pro mne je 2000 znaků dvoutisícová příležitost, jak se spojit s lidmi, kteří touží po svobodě. Po svobodném myšlení, které se nebojí projevit, jde za vizí a má touhu jít dále než je dnes běžnou normou.

Svoboda je pro mě klíčovým pojmem. V několika obdobích svého života jsem vyměnil svou svobodu za „jistý příjem“ v zaměstnání. Dodnes jsou pro mě nezapomenutelné pocity, kdy jsem toužebně sledoval za oknem sluníčko celý den zářící na rozjásaný svět, který jsem však sám mohl okusit „až padne“. Nechal jsem si řídit svůj svět pracovní dobou, kterou stanovil někdo jiný. Hypoteční bankéři mi naordinovali optimistické splátky na desetiletí. Systém se radoval, jak je kolečko v soukolí pěkně promazané a neskřípe. „Jistý výdělek“ vždy stačil tak akorát na zaplacení všeho povinného, smluvního, nezbytného a sem tam i na mírný nadstandard. Ne, nesmířil jsem se s tím.

Zjistil jsem, že si chci řídit svůj život sám. Jenom já určím, kdy se můžu nadýchat čerstvého vzduchu. Chci dělat, co mne baví. Mám velikou motivaci, cítím se naplněný a pravdivý. V každém okamžiku prožívám, že JÁ JSEM.

Vydal jsem se na svou vlastní cestu. Bez zaměstnavatele. Sám sobě pánem. Pro mnohé jsem se vrhl do rizika, že někdy „nebude na chleba“, protože mi nepošlou pravidelný žold.

Po dvaceti letech vlastních zkušeností, pádů, poučení i vzestupů nyní pomáhám těm, kteří se odhodlali jít cestou své vize, aby neopakovali chyby začátečníků. Motivuji novodobé hrdiny k realizaci jedinečných cílů. Pomáhám otevřít oči nespokojencům, aby zahlédli sny, které je mohou naplnit. Jsem za to vděčný. Žiji mezi svobodnějšími lidmi.

 

Ve svých prvních dvoutisících znacích jsem tu pro vás. Buďte tu i vy pro mě při čtení mých dalších dvoutisícovek.

 

přidáno Včera v 18:49 do kategorie Podnikání

ČTETE: 2000 znaků nejen pro osobní rozvoj · Včera v 18:49 · Podnikání
·
Další články