Kontakt O nás

Šťastní lidé si stěžují na Facebooku

Stěžujete si občas na Facebooku, co všechno se vám nedaří, jak těžký máte život a jak nemožné lidi potkáváte? Pak nejspíš žijete velmi šťastný život, jen o tom možná nevíte.

 

Jak jsem přišel na to, že si na Facebooku stěžují šťastní lidé? Indícií je hned několik:

  • Pokud si stěžujete na FB, určitě neřešíte existenční problémy, protože to byste sháněli jídlo nebo nocleh.
  • Pokud si stěžujete na FB, máte přístup k počítači nebo mobilu s internetem. Pro většinu z nás je to samozřejmost, ale ne všude po světě lidi kupují nové mobily jak rohlíky.
  • Pokud si stěžujete na FB, žijete v zemi, kde je svoboda slova, kde vám nikdo nebrání používat sociální sítě a říkat, co si myslíte.
  • Pokud si stěžujete na FB, máte spoustu času. Určitě přijdete na to, že čas se dá trávit i mnohem efektivněji. Pokud to neděláte, jednoduše si můžete dopřát ten luxus, že si užíváte aktivity, které vám nepřináší žádný přímý efekt. Asi by se podobných důkazů našlo víc. Dále hledat netřeba. :)

 

Pokud si stěžujete na Facebooku, klidně to dělejte dál. Třeba vám to v něčem pomáhá a ostatním to určitě neškodí. Já si třeba u každé facebookové stížnosti připomenu, že ne to, co čtu, ale to, co si myslím, tvoří mé pocity. Ze stížností se proto raduji. A když se zrovna neraduji, tak aspoň čistím s použitím Ho´oponopono. Takže opět díky za každou stížnost, která mi čištění připomene.

přidáno 16. září 2014 do kategorie Lifestyle

ČTETE: Šťastní lidé si stěžují na Facebooku · 16. září 2014 · Lifestyle
·
Další články