Kontakt O nás

Pusťte si dnes večerní zprávy na Nově

Nedíváte se na Televizní noviny na Nově? Nesledujete moc televizi, nebo ji dokonce ani nemáte? Pak je právě pro vás určená následující výzva: “Pusťte si dnes Televizní noviny a sledujte je pozorně od první do poslední minuty!”

 

Připadá vám, že jsem se zbláznil? Možná ano, ale tento článek píšu při plném vědomí. Jen si zkuste uvědomit, jaká myšlenka vás napadla jako první, když jste si přečetli název článku. A pak to srovnejte s tím, jak chcete žít. Kolikrát jste se už rozhodli, že nebudete rozlišovat, co je dobré a co špatné? Kolikrát jste přijali za své myšlenky o fungování světa směrem zevnitř ven? Kdy naposled jste se radovali z ho’oponopono či z jiné techniky, díky které dokážete být vděční za vše, co se vám v životě děje?

 

Věřím, že svět je přesně takový, jaký si ho udělám. Věřím, že mám 100% zodpovědnost za to, co se v něm děje. A hlavně věřím, že vše, přichází, směřuje zevnitř ven. Naopak nevěřím, že by venkovní realita měla jakýkoliv vliv na to, jak se cítím. Cítím se přesně tak, jak myslím. A vím, že je má svobodná volba, jaké myšlenky spojím s jakoukoliv událostí včetně sledování zpráv na Nově. Rozhodl jsem se, že dnes si zase po hodně dlouhé době pustím večerní zprávy a užiju si je, ať je v nich cokoliv.

 

Rozhodl jsem se vzdát se dnes večer hodnocení obsahu zpráv a těším se, co mi redaktoři naservírují. Dnes si zprávy prostě užiju, i kdyby chyběla na konci zvířátka a borec na konec. A vás vyzývám k tomu samému. Pojďte si užít to, čemu jste se vyhýbali. Pojďte si dokázat, že nejsme loutkami okolního světa a že dokážete být šťastní, když chcete!

 

přidáno 12. října 2014 do kategorie Lifestyle

ČTETE: Pusťte si dnes večerní zprávy na Nově · 12. října 2014 · Lifestyle
·
Další články