Kontakt O nás

Netradiční jedlé květiny z ovoce a čokolády

Sychravý podzim je v plném proudu a zima čeká za dveřmi. Tyto pochmurné dny můžete zpestřit sobě i Vašim blízkým originálním a zdravým dárkem v podobě natradičních ovocných kytic Frutiko.  Společnost Frutiko.cz Vám domů či do práce doručí pořádnou dávku vitamínu naaranžovanou do krásné květiny z čerstvého ovoce a čokolády.

 

Ovocné kytice Frutiko z čerstvého ovoce jsou skvělý dárek pro ženy i pro muže ke každé příležitosti. Květiny si můžete jednoduše objednat online, rozvoz těchto netradičních květin v rámci Prahy je zdarma. Objednat si květiny online můžete sedm dní v týdnu a vždy Vám je přivezou čerstvé a lahodné. Květiny jsou vyráběny z pečlivě vybraných kousků toho nejkvalitnějšího ovoce máčeného v čokoládě. Kytici či bonboniéru vždy přizpůsobíme Vašemu přání.

 

Přestože jsou ovocné kytice novinkou na českém trhu, Praha si již tyto dárky oblíbila a staly se netradičním způsobem, jak říct „děkuji“ či „promiň“, nebo krásnou verzí slov „miluji tě!“. K ovocným květinám a bonboniérám můžete nechat přiložit i stylovou kartičku s osobním vzkazem a na doručení dárku zdarma se můžete těšit již téhož dne odpoledne, nebo v kterýkoliv den si vyberete. Společnost Frutiko.cz ví, že chcete potěšit své blízké a vybrat jim dárek k narozeninám, nebo k výročí, který opravdu potěší, a proto je Vám k dispozici i o víkendu nebo během svátků. Galerii ovocných kytic naleznete na  a Facebooku a Twitteru.

 

přidáno 4. srpna 2014 do kategorie Lifestyle

ČTETE: Netradiční jedlé květiny z ovoce a čokolády · 4. srpna 2014 · Lifestyle
·
Další články