Kontakt O nás
Karlovo náměstí v Praze dnes a zítra přivítá dětský veletrh PO ŠKOLE!

Karlovo náměstí v Praze dnes a zítra přivítá dětský veletrh PO ŠKOLE!

Centrum Prahy bude o víkendu 30. – 31.8. patřit činorodým dětem. Na Karlově náměstí se uskuteční veletrh kroužků a volného času PO ŠKOLE! Srdcem akce budou dvě šapitó, která dětem představí tisíce kroužků s možností okamžitého přihlášení. 

 

„O děti, které nás navštíví, se od sobotního rána do nedělního večera postarají pracovníci 15 pražských domů dětí a mládeže a dalších 15 neziskových volnočasových organizací,“ uvádí ředitel DDM Praha 3 - Ulita, Josef Chmel. Karlovo náměstí díky tomu ožije dvojicí šapitó s ukázkami kroužků, dále koncertním jevištěm, středověkou osadou, stany s aktivními ukázkami dílen, kvízy, hrami a soutěžemi, elektrickými autíčky, motorkami či vodními skútry ve velkém bazénu. „Rodiče a jejich děti si na našem veletrhu nejen mohou vyzkoušet různé druhy kroužků, ale také se do vybraného kroužku na místě zapsat,“ upozorňuje Josef Chmel.

O občerstvení se postarají pražské restaurace, které připraví speciální dětské menu z českých domácích surovin, nebudou chybět sladkosti a zmrzliny. Na své si přijdou i rodiče, v "paletkové kavárně" dostanou skvělou kávu.

Zvláštní pozornost si zaslouží jeviště, na kterém se mj. odehraje koncert Příhody kluka BomBarďáka (v sobotu odpoledne) a vystoupení folckrockové kapely Traband (v neděli večer). Veletrhové dění bude po celý víkend doprovázet Rádio Po škole! „Rádio přinese zábavné informace o programu a dění na veletrhu a, bude-li třeba, předá i ztracené děti rodičům,“ uzavírá J. Chmel.

Vstup na veletrh bude pro všechny zdarma.

přidáno 17. dubna 2015 do kategorie Lifestyle

ČTETE: Karlovo náměstí v Praze dnes a zítra přivítá dětský veletrh PO ŠKOLE! · 17. dubna 2015 · Lifestyle
·
Další články