Kontakt O nás

Pět otázek pro Lucii Strachotovou

Koučink v oblasti zdraví, psychiky při hubnutí a vytváření zdravých návyků. To jsou ústřední témata mentorky a koučky Lucie Strachotové, dnešní respondentky "Pěti otázek".

 


1)     „Osobní rozvoj“; co pro Vás znamená?

V životě je pro mě důležité se neustále někam posouvat a rozvíjet se. Zdokonalovat se v tom, co mě baví a naplňuje. Osobní rozvoj je pro mě cesta, která je dlouhá, občas trnitá, někdy vede krásnými lesy a údolím, jindy musím překonávat hory a skákat přes útesy. Na konci mojí cesty však neustále vidím světlo. To světlo znamená, že se po celý život budu rozvíjet a posouvat se dopředu.

2)     Co Vás nejvíc naplňuje, baví?

 Nejvíce mě baví a naplňuje moje práce, kdy můžu skloubit dohromady tři pro mě důležité oblasti života, a to je psychika, pohyb a potrava. Domnívám se, že pokud mají lidé v rovnováze tyto tři oblasti, můžou prožívat radostný život plný zdraví, síly a energie. A tuto energii šířit do svého okolí. Od toho se odráží vše ostatní. I to, jaké si k sobě přitahujeme přátele či partnery. Bavímě, když vidím, jak to zafungovalo u mě a můžu to předávat dál svým klientům, rodině a přátelům.

A abychom nezůstali jen u práce :-). Tak ve volném čase mě nejvíce baví a naplňuje chození po horách. Sedět někde na vrcholu a jen tak koukat a na nic nemyslet, je pro mě jedním z nejkrásnějších vnitřních pocitů spokojenosti a vyrovnanosti.

3)     Kdy jste sama sebe naposledy příjemně překvapil?

Řekla bych, že minimálně poslední rok mého života byl pro mě plný nových výzev a překonávání sebe sama v určitých oblastech. Sama sebe jsem tedy překvapila, že jsem se těch výzev nezalekla, ale šla jsem jim vstříc. Udělala jsem také mnoho zásadních rozhodnutí v životě a mám ze sebe radost, že jsem je tak hezky zvládla :-).

4)     Jaké hodnoty Vás nejvíc vystihují?

V životě je pro mě nesmírně důležité dávání najevo emocí. Vyjadřování toho, co člověk cítí. Hlavně nedusit nic pod pokličkou, protože ona stejně jednou bouchne a vyletí. Žiji ráda v určité harmonii, mám radost ze života a miluji, když jsem obklopená lidmi, kteří jsou na stejné vlně jako já.

5)     V čem vidíte smysl života?

Smysl života vidím především v tom, abych svůj život prožívala naplno a nelitovala ničeho, co udělám. Smysl života je, že jsem sama se sebou šťastná, spokojená a vyrovnaná. Že se dokážu oprostit od negativníchemocí a umím svůj život žít a prožívat. Potom se já sama cítím jako čistý pramen, plný energie a slunce, a tuto čistotu a energii můžu předávat ostatním lidem. A to mě dělá šťastnou.

 

přidáno 5. dubna 2015 do kategorie Lidé

ČTETE: Pět otázek pro Lucii Strachotovou · 5. dubna 2015 · Lidé
·
Další články