Kontakt O nás

Pět otázek pro Lenku Siwkovou

Lenka Siwková je lektorka vzdělávacího systému Araretama – emoční fitness, od r. 2002 úzce spolupracuje se Sandrou Epstein (tvůrkyně Araretama systému), organizuje její semináře v Praze. 

 

1) „Osobní rozvoj“; co pro Vás znamená?

Rozvoj je pohyb. A pohyb = zdraví. Osobní rozvoj vnímám jako způsob, jak žít zdravý život.

2) Co Vás nejvíc naplňuje, baví?

Tvoření a cestování. Miluji tvoření vzdělávacích programů i jejich organizaci, psaní, výběr hudby pro semináře, sebevyjádření tancem a sdílení toho všeho s lidmi, kteří jsou tomu otevřeni. 

Cestuji sama. Sbalím kufr, vypnu telefon, nasednu na letadlo a odevzdám se novému světu a zkušenostem. Cestuji na taneční semináře po celé Evropě a miluji poznávání komunit v různých zemích. Raduji se z probouzení spících částí sebe sama.

Cestuji za přáteli. Do Brazílie za Sandrou Epstein a její komunitou, do Atlantského deštného pralesa. Je to jeden z největších darů mého života.

Cestuji s přáteli. Za tancem po Evropě někdy jezdím s mými nejlepšími kamarádkami. S nimi ta cesta a prožitky nabírá na hloubce a intenzitě a rozvíjí energii sesterství. Cestu do pralesa s přáteli už také připravuji.

3) Kdy jste sama sebe naposledy příjemně překvapila?

Každý den, když si dovolím pustit se toho, co už nefunguje. Každý den, když se něco nového naučím a integruji do života.

4) Jaké hodnoty Vás nejvíc vystihují?

Loajalita, přátelství, důvěra, respekt…… je jich víc, ale vyjádření těchto čtyř věnuji nejvíce pozornosti. Přesněji řečeno: přitahuji životní situace, které tyto hodnoty rozvíjejí. Některé situace jsou velmi těžké i bolestné, některé milé a radostné, a za všechny prožitky jsem vděčná.

5) V čem vidíte smysl života?

Žít lásku.

Kontakty na Lenčiny projekty: www.araretama.cz ; www.inteligencelasky.cz

přidáno 7. ledna 2015 do kategorie Lidé

ČTETE: Pět otázek pro Lenku Siwkovou · 7. ledna 2015 · Lidé
·
Další články