Kontakt O nás

Pět otázek pro Kateřinu Matlákovou

Dnes nám odpověděla koučka Kateřina Matláková, specialistka na partnerské vztahy, partnerské krize a také nalezení ženského sebevědomí.
 
 
Osobní rozvoj; co pro Vás znamená?
 
Osobní rozvoj je pro mě nikdy nekončící proces, cesta... především pak cesta k sobě a do svého nitra. Poznání sebe ve všech podobách, smíření, přijetí, pochopení. 
 
Co Vás nejvíc naplňuje, baví?
 
Rozhodně je to moje práce, skrze kterou mohu sama sebe poznávat, poznávat druhé, posouvat se a růst jak já, tak moji klienti se mnou. Jsem opravdu vděčná za to, že mám ve svém životě práci, která mě maximálně naplňuje! Když zrovna nepracuji, miluji pobyty v přírodě se svými blízkými a přáteli. Když společně zpíváme, smějeme se, tančíme u ohně, vaříme, sdílíme. Proto miluji léto. Je plné setkávání a slunce, tance a zpěvu do pozdních hodin pod širým nebem...
 
Kdy jste sama sebe naposledy příjemně překvapila?
 
V poslední době mám pocit, že se překvapuji téměř každý den :-). Díky své práci se setkávám s lidmi a v individuálních schůzkách spolu pracujeme na tom, aby se cítili lépe. Někdy jsou to zdánlivě neřešitelné věci a právě v takových se snažím maximálně vypnout logiku a propojit se se svou intuicí. V tu chvíli se začnou dít zázraky. Nedělám je já, ale začnou se dít skrze mě. A tahle úžasnost mě nepřestane nikdy překvapovat.
 
Jaké hodnoty Vás nejvíce vystihují?
 
V životě je pro mě nesmírně důležitá harmonie a vyváženost. Ať už mezi hmotou a duchem, starým a novým, vírou a vědou apod. Intuice je pro mě nesmírně důležitá, ale nezapomínám i na selský rozum.  
 
V čem vidíte smysl života?
 
Smysl života vidím právě v poznání sebe a nalezení vnitřního štěstí. Vidím smysl v tom, že jedině skrze sebepoznání a sebenaplnění můžeme poznat, porozumět, a pochopit druhé a tím jim pomoci na jejich cestě a vytvořit tak láskyplnou a harmonickou společnost, ve které je radost žít. Propojovat se se svým srdcem a mít jej otevřené, v tom vidím smysl života.
 

přidáno 24. března 2015 do kategorie Lidé

ČTETE: Pět otázek pro Kateřinu Matlákovou · 24. března 2015 · Lidé
·
Další články