Kontakt O nás

Pět otázek pro Ivanu Bystroňovou

Realitní makléřka Ivana Bystroňová zbožňuje práci s lidmi; školí, pracuje i na vlastním školícím projektu. V Osobním rozvoji 5 již brzy přineseme její článek o správném telefonování.

1.    „Osobní rozvoj“; co pro Vás znamená? První, co mi naskočí pod Osobním rozvojem je, rozpomenout si na to, co už dávno víme! Vrátit se domů. Vrátit se k sobě. Být napojen. Pak už mi naskočí báječný časopis a - jak jsem si ho pro sebe nazvala a všude prezentuji -: „destilovaná moudrost  na jednom místě“.

2.   Co Vás nejvíc naplňuje, baví? Baví mě život, baví mě lidi a baví mě si „rozpomenout“. Naplňujeme mě, když můžu být součástí života druhých a někdy pomoct větou, radou, jindy podpořit a nakopnout, dodat energii. Baví mě plnit si sny a zjišťovat sama na sobě, jak jednoduché je, když to člověk „pochopí“. Baví mě má rodina a známí. Naplňujeme mě příroda a ta všudypřítomná harmonie. Ta jednoduchost v dokonalosti.

3.   Kdy jste sama sebe naposledy příjemně překvapila? Naposled to byly dva momenty… jeden větší, když se mi v lednu v hlavě zrodil sen o živém semináři s Dynamikou Bohatství, který jsem chtěla pořádat na severní Moravě a v březnu se zrealizoval. Sen se splnil a měl úspěch po všech stránkách. A já si uvědomila, že to rozhodnutí ANO – že se to se povede, byl od první chvíle hluboce zakořeněný a já tomu věřila, i když to ještě 14 dní před seminářem vůbec nevypadalo... To druhé překvapení přišlo včera, kdy jsem zpracovala své EGO a uvědomila si, že nemůžu hřešit slovem a neřekla své dceři, že jí ten účes nesluší a vyniknou jí odstávající uši a na místo toho jsem se kousla do jazyka a nechala to být. A to bylo překvapení, že se mi povedlo zkrotit svého spratka v sobě.

4.   Jaké hodnoty Vás nejvíc vystihují? Tady si půčím odpověď mého blízkého okolí; když jsem loni na podzim procházela koučinkem a jedním z úkolů bylo zeptat se svého okolí, jak mě vnímá, kdo jsem co mě vystihuje - a odpovědi byly velmi podobné: „radostná, optimistická a naplňující štěstím. Vyniká velkou empatií, je štěstínosička... svítí lidem ve tmě a rozšiřuje jim obzory. Je druhým oporou a podporuje je.“  
Za mě jsou to hodnoty, jako POCTIVOST, BÝT SÁM SEBOU A NEHRÁT SI NA NĚKOHO, KDO NEJSEM. NADŠENÍ A DŮVĚRA A MÍT ZDRAVÝ SELSKÝ ROZUM NA ŽIVOT. OPTIMISTICKÝ POHLED A VIDĚT VĚCI Z LEPŠÍ STRÁNKY neb co tě nezabije, to tě posílí. A TAKÉ VE SLUŽBĚ. UŽ PAN BAŤA ŘÍKAL: „POSTAV SLUŽBU NADE VŠE A PENÍZE A ÚSPĚCH SI TĚ NAJDOU“

5.   V čem vidíte smysl života? V podstatě v tom, co jsem napsala v prvním bodu. V nalezení sebe sama, v rozpomenutí se, v bytí. V umění být v přítomném okamžiku a prožitku. V umění radovat se, hrát si a cítít se dobře. Dělat činnost, která mě nejen nabíjí, ale i pomáhá; slouží mě a jiným. A ještě vidím smysluplné naučit se vyloudit lidem na tváři úsměv, to mě baví a moc.

přidáno 20. prosince 2014 do kategorie Lidé

ČTETE: Pět otázek pro Ivanu Bystroňovou · 20. prosince 2014 · Lidé
·
Další články